Informace o nás

Klub Aktivních Mužů - zkráceně KAM - je společentsví moderních heterosexuálních mužů, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas, nebojí se posouvat hranice svých možností a neznají strach z dobrodružného stylu života ( v tom dobrém slova smyslu). Programem Klubu je pořádání outdoorových i indoorových sportovních aktivit, společenských akcí a kooporace jednotlivých členů za účelem dobývání opačného pohlaví.

Na této stránce se vás pokusíme informovat o jedotlivých akcích klubu prostřednictvím článků a obrazové dokumentace.

Historie projektu

Nápad na založení KAMu se zrodil v geniální hlavě Č. U. Raka, jenž byl již zcela otráven všedním životem a neaktivitou svého okolí v rámci trávení volného času. Svou myšlenku pohotově sdělil třem blízkým přátelům (Náčelník Narcis, Drtikol a Kostička), kteří jí byli zcela nadšeni a nebáli se tento velkolepý projekt ihned spustit do provozu.